kullanım koşulları ve gizlilik politikası

ibrahimaskar.com alan adı ile yayın yapan bu siteyi direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

ibrahimaskar.com'u ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece yöneticilerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir.

ibrahimaskar.com, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. kullanıcı, ibrahimaskar.com'un diğer kullanıcılarının usulsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. ibrahimaskar.com, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur.

kullanıcı bu siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın türkiye cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder. kullanıcı kullanım koşulları ve gizlilik politikası içeriğinin güncelliğini takip etmekle yükümlüdür. ibrahimaskar.com kullanıcıya haber vermeksizin kullanım koşulları ve gizlilik politikası içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

© 2014 ibrahimaskar.com